İşler Hakkında Genel Bilgi

Koleksiyonların tüm parçaları tamamen el yapımıdır. Ürünlerin renk veya görünümü dijital ortamda küçük farklılıklar gösterebilir. Bu konuda doğacak yanlış anlamalardan Deniz Turan Art Works sorumlu değildir. Bazı parçalar sanatçının tercihleri doğrultusunda koyu bir görünüm elde etmek için okside edilmiştir. Okside edilmiş parçaların zamanla renk değiştirme olasılığı vardır. Bu bir kusur değildir ve iade sebebi niteliği taşımaz. Ancak alıcı talep ettiği takdirde, okside edilmeye uygun parçalar, oluşabilecek masraflar alıcı tarafından karşılanmak koşuluyla yeniden okside edilebilir.

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınız ile online ödeme imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi *5 iş günü içerisinde yapılacaktır.
*( Uluslararası alışverişlerde süreler farklılık gösterebilir).

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda( bkz: iade şartları); Deniz Turan Art Works *5 (beş) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
*( Uluslararası alışverişlerde süreler farklılık gösterebilir).

Teslimat Bilgisi

Verilen siparişler Türkiye genelinde Yurtiçi Kargo ile gönderilir. Diğer ülkeler için de Türk Posta Servisi kullanılır.

Uluslararası dağıtım, hedef ülkedeki posta hizmeti sorumluluğundadır ve Deniz Turan Art Works yerel ülke posta hizmeti veya gümrük kontrollerinden kaynaklanan herhangi bir gecikmeden ya da hasardan sorumlu tutulamaz. Gümrük ücretleri, müşteri sorumluluğundadır.
Teslim süresi, sipariş edilen ürüne göre değişiklik gösterebilir. Türkiye’de 5-15 işgünü ve diğer ülkeler için de 10-25 iş günü içerisinde teslim yapılır. Oluşabilecek herhangi bir gecikme durumunda alıcı bilgilendirilir.

Telif Hakları

Tasarım Hakları ve Telif Hakları, Deniz Turan Art Works mülkiyetindedir.

İade Şartları

1. Mağazamızdan satın aldığınız ürün, neden göstermeksizin 7 gün içinde eksiksiz tüm aksesuar ve varsa hediyeleriyle birlikte kullanılmamış halde ve orijinal kutusunda tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Bu noktada satıcı haklarından doğan %15’lik kullanım ve hizmet bedeli tüketiciye yansıtılmaktadır. Kusurlu ve ayıplı ürünlerde herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 7 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
2. Fiyatlar yayımlandığı tarihte doğrudur. Deniz Turan Art Works, herhangi bir zamanda fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı, anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı Deniz Turan Art Works herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
3. Kullanım hatasından doğan deformasyon, kırılma, yıpranma, kopma gibi kusurlar yüzünden Deniz Turan Art Works sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez.
4. Almış olduğunuz ürün, kargo şirketi aracılığı ile size ulaştırılmış ise ürünün ambalajına zarar vermeden açarak kontrolünü yaptıktan sonra teslim almalısınız. Sevkiyat sırasında meydana gelmiş bir eksiklik veya üründe hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Kargo firması tarafından oluşabilecek problemlerden Deniz Turan Art Works sorumlu tutulamaz.
5. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (iade faturası), varsa garanti belgesi ile birlikte www.denizturanartworks.com adresine başvurunuz.
6. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
7. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo vb. ücretler tüketiciye aittir.
8. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa Deniz Turan Art Works tarafından ürün değişimi( değişimi söz konusu olan ürün ile yerine talep edilen ürün arasında varsa fiyat farkı ödenmek koşuluyla) veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir. İade ürün bedelleriniz, iade ettiğiniz ürün bize ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 5 iş günü içinde bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilmekle birlikte, ortalama 10 iş günü içerisinde ürün bedeli “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Deniz Turan Art Works’ ın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.
9. Hijyen sebebiyle küpe değişim ya da iadesi teklif edilemez.

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.